Zobacz nowości
Jak dbać o cerę tłustą? 0
Jak dbać o cerę tłustą?

Wyróżnia się trzy typy cery: suchą, mieszaną i tłustą. Każda z nich ma inne cechy, boryka się z różnego rodzaju problemami, w związku z czym wymaga indywidualnego podejścia. Inne zabiegi i kosmetyki będą odpowiadały poszczególnym rodzajom skóry i na dłuższą metę poprawiały jej ogólny stan. Wobec tego, jakie są wyróżniki tłustej skóry twarzy i w związku z tym, po czym rozpoznać ten typ? Jak radzić sobie z trudnościami, jakie ta przed nami stawia? Na czym powinno polegać oczyszczanie cery tłustej oraz pielęgnacja cery tłustej? Radzimy, jak dbać o cerę tłustą, aby zapewnić jej pożądany komfort, a także piękny wygląd!

czytaj całość »
Jak dbać o cerę naczynkową? 0
Jak dbać o cerę naczynkową?

Jeśli chodzi o podział na typy cery, wyróżnia się trzy podstawowe, a mianowicie suchą, mieszaną i tłustą. Każda z nich poza przesuszeniem i/lub przetłuszczeniem boryka się również z różnymi problemami. Jednym z powszechniejszych są wyraźnie widoczne, poszerzone naczynia krwionośne, które nierzadko są widoczne gołym okiem pod postacią rumieni, czerwonych plamek i tzw. pajączków. Stąd potocznie mówi się o cerze naczyniowej, czyli takiej, która ma ewidentny problem z bardzo płytko umiejscowionymi naczynkami. Pielęgnacja skóry naczynkowej, w tym dobór odpowiednich sposobów oraz kosmetyków do cery naczynkowej niewątpliwie jest dość wymagająca. W związku z tym, podpowiadamy jak dbać o cerę naczynkową!

czytaj całość »
Pielęgnacja cery suchej 0
Pielęgnacja cery suchej

Niezmiennie od wielu już lat, dermatolodzy, kosmetolodzy i inni eksperci wymieniają trzy podstawowe typy cery: tłustą, mieszaną i suchą. W zależności od tego, której z nich jesteśmy posiadaczami, aby utrzymać ją w możliwie najlepszej kondycji, zapewnić jej należyty komfort, a przy okazji poprawić swój wygląd, a co ważniejsze – samopoczucie, musimy dostosować odpowiednią do potrzeb i wymagań skóry pielęgnację. Jakie są cechy skóry suchej? Po czym ją rozpoznać? Jak dbać o cerę suchą? Jakie kosmetyki do cery bardzo suchej rzeczywiście warto na stałe wprowadzić do codziennej rutyny? Wyjaśniamy, na czym polega pielęgnacja cery suchej!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl