O nas

Pakamera Naturalna - Dash of Glam, jest stworzona z pasji do natury, ekologi oraz zwierząt. 

Działalność powstała w 2019 roku. Nazwa firmy została utworzona z dwóch członów. Dash - szczypta, połączone z skrótem Glam, od słowa "Glamour" - piękno, blask, urok. W rezultacie utworzona nazwa, nawiązuje do odrobiny piękna, urokliwości, czaru i wdzięku. 

Założycielami firmy jest młode, pełne pasji małżeństwo, które czerpie chęci do życia z zamiłowania do natury, zwierząt, ekologi, zdrowego trybu życia nie przepełnionego chemią. Eko nawyk do kosmetyki naturalnej, pozwolił Nam odkryć to co dobre. Stosowanie organicznych oraz naturalnych produktów, będzie zapamiętane na długo, nie tylko przez ludzi ale w szczególności przez naturę. Ważnym dla Nas aspektem jest to, że nie są testowane na zwierzętach, są biodegradowalne. 

Skąd się wziął pomysł na Pakamerę natury ? - przede wszystkim, chęć możliwości, perspektyw zmiany na lepsze życie. Zachęcamy wspólnie do przemiany na dobre. Dbajmy o środowisko naturalne razem, wybierajmy świadomie, czytajmy składy. Pamiętajmy o tym, że o Nasze piękno zewnętrzne, możemy również zadbać w sposób naturalny. 

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów naturalnych. W Naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty naturalne o bardzo wysokiej jakości, tworzone z pasją i miłością do natury, przez najlepszych producentów. 

 

 

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@dashofglam.pl

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)

Załoga sklepu
Dash of Glam

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl